Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Beats yeni kulaklığı Powerbeats Pro ön siparişe açıldı

Apple’ın uzun zaman önce kendi bünyesine kattığı bir kulaklık firması olan Beats yeni ürünüyle karşımıza çıkıyor. Türkiye satış fiyatı belli olan Powerbeats Pro, diğer kablosuz kulak içi kulaklıklara göre çok daha farklı bir deneyim sunacak.

Türkiye’de büyük pazarlama girişimleri yapan Apple, kendi firması olan Beats’in yeni ürününü kendi web sitesinde ön siparişe açtı. Powerbeats Pro olarak adlandırılan yeni kulaklık tamamen kablosuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Satış fiyatı 1.999 TL olan kulaklığı şuanda sadece ön sipariş olarak Türkiye dışındaki ülkelerden alabiliyorsunuz. Çok yakında Türkiye’de de satışı yapılacak olan bu muhteşem ürün Beats’in ilk kablosuz kulak içi kulaklığı olacak. 

H1 işlemci setine sahip olacak Beats’in yeni ürünü Powerbeats Pro, Siri destekli olacak. Siri ile açıp kapatabileceğini bu muhteşem ürünün Türkiye satış fiyatı belli oldu fakat henüz satışa çıkmadı. Apple’ın sitesinde yer alan bilgilere göre bu kulak içi kablosuz kulaklık, Apple’ın AirPods’larına göre çok daha kaliteli bir deneyim sunacak.

Yazar KEREM GÖKTE

Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme mühendisliği öğrencisi olan Kerem Gökte, meslek hayatını yazılara dökerek okuyucularımız için içerik üretiyor. Grafiklerle arası iyidir ve en büyük hayali Google'da çalışmaktır. 23 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir