Beats yeni kulaklığı Powerbeats Pro ön siparişe açıldı

Apple’ın uzun zaman önce kendi bünyesine kattığı bir kulaklık firması olan Beats yeni ürünüyle karşımıza çıkıyor. Türkiye satış fiyatı belli olan Powerbeats Pro, diğer kablosuz kulak içi kulaklıklara göre çok daha farklı bir deneyim sunacak.


Türkiye’de büyük pazarlama girişimleri yapan Apple, kendi firması olan Beats’in yeni ürününü kendi web sitesinde ön siparişe açtı. Powerbeats Pro olarak adlandırılan yeni kulaklık tamamen kablosuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Satış fiyatı 1.999 TL olan kulaklığı şuanda sadece ön sipariş olarak Türkiye dışındaki ülkelerden alabiliyorsunuz. Çok yakında Türkiye’de de satışı yapılacak olan bu muhteşem ürün Beats’in ilk kablosuz kulak içi kulaklığı olacak. 

H1 işlemci setine sahip olacak Beats’in yeni ürünü Powerbeats Pro, Siri destekli olacak. Siri ile açıp kapatabileceğini bu muhteşem ürünün Türkiye satış fiyatı belli oldu fakat henüz satışa çıkmadı. Apple’ın sitesinde yer alan bilgilere göre bu kulak içi kablosuz kulaklık, Apple’ın AirPods’larına göre çok daha kaliteli bir deneyim sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo liderlik koltuğuna oturdu! Türkiye’nin birincisi oldu

Bilgisayar pazarında işler bir hayli kızıştı. Türkiye'de ve dünyada en çok bilgisayar satışı yapan marka açıklandı. ABD merkezli International Data Corporation (IDC)'nin yaptığı araştırmada liderlik koltuğuna oturan isim belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir