Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Bitcoin yatırımcıları 2020’yi bekliyor! Bitcoin tavan yapacak

Bitcoin fiyatı 2019 yılının üçüncü çeyreğine girdiğimiz bugünlerde değer artışı yaşadı. Bitcoin fiyatlarının 2020 yılında 20 bin dolar seviyelerine kadar çıkması bekleniyor. Detaylı bilgiyi haberimizde açıklıyoruz.

İnternet’in hayatımıza girdiği günden bu güne dünyada bir çok şey değişmiş bulunmaktadır. Bunlar en çok dikkat çekeni ise para birimleridir. Dünyada bir çok ülkeye bağlı olarak bir çok para birimi kullanılmaktadır. Bu para birimleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterdiği gibi bir de neredeyse her ülkede geçerli olabilen elektronik para birimleri mevcuttur. Bu para birimleri çok eski olmasa da dünyada çıkalı epey bir zaman olmuştur.

Bu para birimlerine yatırım yapmak aslında mantıklı bir karar olabilir. Bu param birimlerine yatırım yapmak isteyen bir kişi bu yatırımı küçük paralar ile değil, büyük paralar ile yapmalıdır. Aksi taktirde yapacağınız elektronik para biriminin değeri çok artsa bile sizin yatırım yaptığınız miktar az olduğu için pek fazla etkilemeyecektir. Bu para birimlerine yatırım yapabilmek için bir yatırım hesabınızın olması gerekmektedir. Yatırım hesabı olmadan sadece mail yolu ile kayıt olup alabildiğiniz elektronik param birimlerine yatırım yapmanızı tavsiye etmeyiz.

BİTCOİN 2020’DE TAVAN YAPABİLİR!

Elektronik param birimlerinden de en çok bilineni şüphesiz Bitcoin’dir. Bitcoin’den en çok kazanç elde edenler bu para birimi çıkar çıkmaz henüz bir değeri yok iken para biriminin ışığını görüp yatırım yapan akıllı yatırımcılardır. Bu işten en çok parayı kazananlar yani bu para birimine en baştan para yatıran yatırımcılardır. Siz de yatırım yapmak istiyorsanız hemen bir Bitcoin hesabı açıp yatırabilirsiniz.

Yazar AHMET LACİVERT

Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra teknolojiyle işini birleştiren Ahmet Lacivert, internet tabanlı projelerle yaşamını idam ediyor. veGoogle'da incelemeler ve otomobile dair içeriklerle ilgileniyor. 31 yaşında ve 2 çocuğu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir