Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

300 milyar liralık ticaret hacmi için düğmeye basıldı

Ülkemizde e-ticaret hacmi çok ciddi yükseliş yakaladı. 2023 yılına kadar 300 milyar liralık iç ticaret hacminin yakalanması bekleniyor. TBMM’ye konu ile ilgili olarak ‘On Birinci Kalkınma Planı’ adında bir proje teklifi gönderildi.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

MediaTek’in oyunculara özel işlemcisi: Helio G90

MediaTek, 30 Temmuz tarihinde Helio G90 adında yeni bir oyuncu işlemcisi yayınlanacağı açıkladı. Çinli akıllı telefon üreticilerinin tercih edeceği Helip G90, Snapdragon’a rakip olacak.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Instagram’da sosyal pazarlama zirveye çıktı

Sosyal medya denince akla ilk gelen girişimlerden olan Instagram, e-ticaret yapan girişimcileri kendisine çekmeyi başardı. Türkiye’de, Instagram sayesinde günlerce ürün satışı yapılıyor.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Lenovo liderlik koltuğuna oturdu! Türkiye’nin birincisi oldu

Bilgisayar pazarında işler bir hayli kızıştı. Türkiye’de ve dünyada en çok bilgisayar satışı yapan marka açıklandı. ABD merkezli International Data Corporation (IDC)’nin yaptığı araştırmada liderlik koltuğuna oturan isim belli oldu.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Bitcoin yatırımcıları 2020’yi bekliyor! Bitcoin tavan yapacak

Bitcoin fiyatı 2019 yılının üçüncü çeyreğine girdiğimiz bugünlerde değer artışı yaşadı. Bitcoin fiyatlarının 2020 yılında 20 bin dolar seviyelerine kadar çıkması bekleniyor. Detaylı bilgiyi haberimizde açıklıyoruz.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Beats yeni kulaklığı Powerbeats Pro ön siparişe açıldı

Apple’ın uzun zaman önce kendi bünyesine kattığı bir kulaklık firması olan Beats yeni ürünüyle karşımıza çıkıyor. Türkiye satış fiyatı belli olan Powerbeats Pro, diğer kablosuz kulak içi kulaklıklara göre çok daha farklı bir deneyim sunacak.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Android kullananlar yaşadı! Google karanlık mod müjdesini verdi

Android uygulamaları bomba bir özellik ile karşımıza çıkıyor. Google konu ile ilgili olarak resmi açıklama yaptı ve bizde bu haberimizde konuya el atıyoruz.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Tesla’nın yeni uzay mekiği pick-up modeli ortaya çıktı

Tesla’nın yeni elektrikli aracı pick-up modelinde olacak. Bununla birlikte 800 km yol gidebilecek olan yeni elektrikli pick-up modeli, bu yıl içerisinde Elon Musk tarafından tanıtılacak.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Samsung niyeti bozdu! Yeni telefonlar üçe katlanacak

Samsung yeni aldığı patent ile birlikte üçe katlanabilir telefon yapacağını açıklamış oldu. Telefon 13 inç boyunda olacak ve aynı zamanda tablet gibi kullanılabilecek.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Amazon teslimat için robot teknolojisini kullanmaya başlıyor

Amazon üstün robot teknolojisini artık teslimatlarda da kullanacak. Yeni gelen habere göre bir süredir iddia edilen ve artık legal olmaya aday Drone teknolojisi ile teslimat çok yakında ABD’de başlayabilir.