Kategoriler
Yaşam Haberleri

Donald Trump, Apple’ın kendi ülkesinde üretim yapmasını istiyor

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Apple’a yüklendi. Macbook Pro’nun Çin’de üretimi için bir muafiyet yapılmayacağını söyleyen Trump, üretimin ABD’de yapılması gerektiğini söyledi.

Kategoriler
Dijital Haberler

Android telefonlar Apple’ın tahtını ele geçiriyor

BankMyCell’in yaptığı bir araştırmaya göre, iPhone kullanıcıları cihazlarını satıp Android cihazlara geçiş yapıyor. Apple’ın en çok gelir elde ettiği akıllı telefonlarına karşı Android çok ciddi hamleler yapıyor. Detayları haberimizde ele aldık.

Kategoriler
Yaşam Haberleri

Apple’dan Tesla’ya bir darbe daha! Üç mühendis aldı

Apple, elektrikli otomobil projesi kapsamında Tesla’nın en önemli isimlerinden birisini daha bünyesine kattı. İç ve dış tasarımdan sorumlu Steve MacManus artık bir Apple çalışanı oldu.

Kategoriler
Dijital Haberler

Apple, artırılmış gerçeklik gözlüğü patenti ile ‘geliyorum’ dedi

Apple, artırılmış gerçeklik gözlükleri ile ilgili olarak yeni bir patent aldı. Alınan patentte, Apple’ın çok farklı bir gözlük üzerinde çalıştığı çok net bir şekilde görülüyor. Gözlüğün Eylül ayında yapılacak büyük Apple etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Kategoriler
Dijital Haberler

Apple, Çin’de yaptığı imalatı tamamen durduracak

Apple’ın 2017 yılında piyasaya sürdüğü AirPods’lar için Çin’de yolun sonu göründü. Apple, Çin’de imalatı durdurmak için ilk adımları attı ve AirPods üretimini başka bir ülkede yapmak için ilk adımı attı.

Kategoriler
Dijital Haberler

iPhone 11’in yeni tasarımı Apple müşterilerini şaşırttı

Apple tarafından 2019 yılında piyasaya sunulması beklenen iPhone 11 modeliyle ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellerde yeni İphone tasarımı kullanıcıların hoşuna gitmedi. Apple’ın iPhone 11 ile hüsrana uğrayacağı tahmin ediliyor

Kategoriler
Dijital Haberler

Apple 25 Mart’ta Netflix’e rakip olacak ürünün tanıtacak

Apple’ın 25 Mart 2019 tarihinde yeni dijital ürünlerini tanıtacağı açıklandı. Ucuz ve küçük iPad modeli ile yeni AirPods olacağı da söyleniyor. Detayları haberimizde ele alıyoruz.