Kategoriler
Google Haberleri

Google ve Huawei işbirliği ile üretilen hoparlör tarihe karıştı

Google ile Çinli firma Huawei’nin birlikte yapmaya başladığı evler için geliştirilmiş akıllı hoparlör projesi tarihe karıştı. İkilinin, ABD ile Çin arasındaki ticaret savaşından nasibini alması bazı projelerin rafa kaldırılmasına sebep oldu. Ev tipi hoparlörde bunlardan birisi oldu.

Kategoriler
Google Haberleri

Google, otel rezervasyonu girişimini test etmeye başladı

Google’ın arama sonuçlarında artık otel ve oda rezervasyonu için ayrı bir modül çıkacak. Haksız rekabet ile ülkemizde engelli Booking benzeri bir girişim yapan Google, rezervasyon için kullanacağı girişimin test aşamalarına başladı.

Kategoriler
Google Haberleri

Google akıllı ev sistemi piyasasına el atmaya hazırlanıyor

Google son zamanlarda çok farklı alanlara yönelerek profesyonel ürün anlayışını dünyaya gösteriyor. Google Nest Hub adında yeni bir akıllı ev sistemi tanıtıldı.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Google gözünü Youtube reklamlarına dikti! Para basacak

Google’ın Youtube videolarının altında reklam göstermeye başlayacak olması bütün dünyada gündem konusu oldu. Amazon ve Alibaba gibi rakiplerini geride bırakmak için Google kendi çıkarı uğruna Youtube videolarının altına reklam koyabilir.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Android kullananlar yaşadı! Google karanlık mod müjdesini verdi

Android uygulamaları bomba bir özellik ile karşımıza çıkıyor. Google konu ile ilgili olarak resmi açıklama yaptı ve bizde bu haberimizde konuya el atıyoruz.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Google Doodle artık Android cihazlarda arayüzde görünecek

Google’ın artık bir gelenek haline gelen ve özel günlerde takip ettiğimiz Doodle’ları artık farklı bir hal alacak. Android cihazlarda Chrome tarayıcıları direkt olarak Doodle simgesini alacak. Detayları haberimizde ele alıyoruz.

Kategoriler
Google Haberleri

Google’da en çok aranan kelimeler nasıl bulunur? İşte yöntemi

Google’da oldukça büyük bir öneme sahip olan arama oranları artık bütün kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Google’da başarı yakalamak için sizde bir Adwors aracı olan Keyword Planner’ı kullanabilir ve zirveye yükselebilirsiniz.

Kategoriler
Dijital Haberler

Google News kayıt nasıl yapılır? 2019-2020

Google News son zamanlarda oldukça üstünde durulan bir konu oldu. Bu haberimizde sizlere Google News kaydı alabilmeniz için bütün detayları aktarıyoruz ve aynı zamanda kayıt alabilmeniz için birçok detayı anlatıyoruz. İşte Google News ile ilgili sırlar..