Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

300 milyar liralık ticaret hacmi için düğmeye basıldı

Ülkemizde e-ticaret hacmi çok ciddi yükseliş yakaladı. 2023 yılına kadar 300 milyar liralık iç ticaret hacminin yakalanması bekleniyor. TBMM’ye konu ile ilgili olarak ‘On Birinci Kalkınma Planı’ adında bir proje teklifi gönderildi.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 sızdırıldı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 yanlışlıkla resmi web sitesinde tanıtıldı. İki farklı işlemcisi, çift sim kart desteği olacak Galaxy Note 10 iki farklı model seçeneği ile satışa çıkacak. Samsung’un 7 Ağustos etkinliğini beklemek istemeyenler bu haberimizi okuyabilir.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Google Street aracı Wi-Fi şifrelerini izinsiz kaydediyor

Google Haritalar servisinin kullanıcısı sayısını artırmak için dünyayı turlayan Google Street View araçlarında, gezilen yerlerdeki Wi-Fi şifrelerini izinsiz kaydeden bir yazılım tespit edildi. Google bu sebeple 13 milyon dolarlık bir cezaya maruz kaldı. Bu haberimizi okumadan geçmeyin.

Kategoriler
İnternet Haberleri

31 dolara satılacak Honor Band 5 için geri sayım başladı

Huawei’nin alt markası olan Honor, yeni akıllı bilekliği ‘Band 5’ ile çok uygun fiyata yeni teknoloji akıllı bileklik satacak. 27 dolardan başlayan ve 31 dolara kadar çıkan akıllı bileklik, su geçirmeme özelliğinin yanında AMOLED ekran teknolojisiyle satılacak.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Yatırımları hızlanan Netflix ile ilgili üzücü haber!

ABD merkezli Netflix, 2019 yılının ilk çeyreğinde 130 bin kullanıcı kaybetti. İstatistiklere şirket 2.3 milyon kullanıcı kaybederek yüzde 12’lik bir hisse düşüşü yaşadı. Netflix yönetimi 2019 yılında 7 milyon yeni kullanıcı hedefliyor. t

Kategoriler
İnternet Haberleri

Türk uzay bilimcileri gördüklerinde inanamadılar!

Türk uzay bilimcileri, ‘Aynı Gökyüzü altında 100 yıl” teması için özel olarak etkinlikler hazırladı. Gaz topu gezegeni ile bilgilerin verildiği haberimizde, Türk uzay bilimcilerinin ele aldığı deneyleri de açıklıyoruz.

Kategoriler
Dijital Haberler

Bitcoin ile ilgili şok iddia! 20 bin doları geçecek

Uzmanlara göre Bitcoin çok değerlenecek. 2019 yılının son çeyreğinde 20 bin doları geçmesi beklenen Bitcoin’in kurumsal şirketler sayesinde çok ciddi bir değerlendirmeye alınması bekleniyor.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Ford, 3 yıl garantili yeni ticari araçlarını tanıttı

Ford Otosan, yenilenen Transit Connect ve Tourneo Connect modellerini tanıttı. Mağazalarda görücüye çıkan modeller hem konfor hem teknolojisi bakımdan hafif ticari araç alacakları sevindirirken, fiyatları ile göz korkutuyor. Ford’un yeni modellerinde dair detayları bu haberimizde açıklıyoruz.

Kategoriler
İnternet Haberleri

AMD yeni dönemde performansıyla haşır neşir olacak

Dünyanın en büyük yonga seti üreticisinden bir tanesi olan AMD, yeni dönemde başarılarıyla adından söz ettirecek. Haşır neşir olduğu konunun ekran kartı, ana kart ve yonga seti olduğunu bildiğimiz AMD farklı ürünlerle karşımıza çıkacak.

Kategoriler
Dijital Haberler

Netflix Türkiye reklamlarında yeni yöntemler uyguluyor

Pazarlama stratejisi olarak farklı bir yol izleyen Netflix, Türkiye’de yeni dizileri ile reklam yöntemleri uygulamayı seviyor. İşte Netflix’in Türkiye için seçtiği pazarlama stratejisine dair detaylar..