Kategoriler
Yaşam Haberleri

Tesla hisseleri değer kaybederken satışlar hızlandı!

Tesla’nın 2019 yılı ikinci çeyrek sonuçları belli oldu. 408 milyon dolarlık zarar açıklayan şirket, büyüme rakamları ile herkesi şaşırttı. İşleri ‘Model Y’ ile düzene sokmak isteyen Elon Musk, elektrikli otomobil şirketi Tesla’ya dair yeni bilgiler verdi.

Kategoriler
Yaşam Haberleri

Bakanlık açıkladı: Taksiti bitmeden satışı yapılamayacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, operatörlerden taksitle satın alınıp, piyasa değerinin altında kutusu açılmadan satışı yapılan akıllı telefonlara dair açıklama yaptı. Meclisin kararı sonrası çıkacak kanun ile birlikte taksiti yada borcu bitmeyen akıllı telefonların satışı yapılamayacak.

Kategoriler
Google Haberleri

Huawei ilk 3 ayda bayram etti! Kasa tamamen doldu

Çinli firma Huawei, 2019 yılının ilk 3 ayında yaptığı satışlar ile bayram ettiğini az önce açıkladı. Huawei toplamda 60 milyon adet telefon satarak piyasada adından söz ettirdi.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Amazon satış gücünü kullanarak kendi ürünlerini satıyor

Amazon öyle bir hale geldi ki artık Google’dan çok daha fazla kullanılıyor. ABD’ kuruluşlu Amazon, var olduğu gücün farkında olduğu için kendi ürettiği ürünleri satarak oldukça ciddi bir gelir sağlıyor. Amazon Türkiye açılmasına rağmen halen birçok Amazon markalı ürün halen satılmıyor. Detayları ve aynı zamanda analizlerimizi bu haberimizde ele alıyoruz.