Kategoriler
Yaşam Haberleri

Tesla hisseleri değer kaybederken satışlar hızlandı!

Tesla’nın 2019 yılı ikinci çeyrek sonuçları belli oldu. 408 milyon dolarlık zarar açıklayan şirket, büyüme rakamları ile herkesi şaşırttı. İşleri ‘Model Y’ ile düzene sokmak isteyen Elon Musk, elektrikli otomobil şirketi Tesla’ya dair yeni bilgiler verdi.

Kategoriler
Yaşam Haberleri

Apple’dan Tesla’ya bir darbe daha! Üç mühendis aldı

Apple, elektrikli otomobil projesi kapsamında Tesla’nın en önemli isimlerinden birisini daha bünyesine kattı. İç ve dış tasarımdan sorumlu Steve MacManus artık bir Apple çalışanı oldu.

Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Tesla’nın yeni uzay mekiği pick-up modeli ortaya çıktı

Tesla’nın yeni elektrikli aracı pick-up modelinde olacak. Bununla birlikte 800 km yol gidebilecek olan yeni elektrikli pick-up modeli, bu yıl içerisinde Elon Musk tarafından tanıtılacak.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Tesla yeni nesil şarj istasyonlarını ABD’de kullanıma sundu

Dünyanın en büyük ve aynı zamanda en çok kazanan elektrikli otomobil üreticisi olan Tesla, 3.nesil şarj istasyonlarını kullanımına sunduğunu bütün sosyal medya bağlantıları aracılığıyla açıkladı. 250 kW’lik yeni nesil süper şarj istasyonları olarak adlandırılan modern istasyonların giderek yaygın hale getirileceği de söylendi. ARTIK ÜCRETSİZ OLMAYACAK Tesla’nın kendine ait olan şarj dolum noktaları eskiden ücretsiz olarak […]