Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Lenovo liderlik koltuğuna oturdu! Türkiye’nin birincisi oldu

Bilgisayar pazarında işler bir hayli kızıştı. Türkiye’de ve dünyada en çok bilgisayar satışı yapan marka açıklandı. ABD merkezli International Data Corporation (IDC)’nin yaptığı araştırmada liderlik koltuğuna oturan isim belli oldu.

Kategoriler
İnternet Haberleri

YouTube Premium, merakla beklenen Türkiye çıkışını yaptı

Geçtiğimiz yıl yayınlanan YouTube Premium, uzun zamandır beklenen Türkiye çıkışını yaptı. Youtube için yeni bir gelir kaynağı olan Premium, aile paketi ve orijinal içerikler ile artık ülkemizde de faaliyet gösterecek. Detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

2.1 milyon dolarlık Lotus modeline Türkiye’den talep var

İngiliz markası Lotus Cars, ürettiği yeni elektrikli modeli ile birlikte yepyeni bir dünyaya giriş yapmış oldu. 2.1 milyon dolar fiyatı olan Evija modeli, 1.680 kilogram ağırlığı ile markanın en hafif aracı özelliğini de taşıyor. Detayları haberimizde ele aldık, okumadan geçmeyin.

Kategoriler
İnternet Haberleri

Volkswagen Crafter 2019 versiyonu ile Türkiye’de yollara çıkıyor

2019 model yenilenmiş Volkswagen Crafter, Mayıs ayında Türkiye’de satışa çıkacak. Ekonomik araç fiyatı ve aynı zamanda yakıt dostu olarak bilinen Crafter iki ayrı donanım paket ile satılacak.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Toyota yeni hibrit araçlarını Türkiye’de satışa çıkardı

Toyota’nın en önemli araçları arasında yer alan Camry ve aynı zamanda SUV aracı RAV4’ün hibrit modelleri Türkiye topraklarında satışa çıktı. Araçların satış fiyatı vergiler ve yasal zemin hazırlandıktan sonra belli olacak.