Google akıllı ev sistemi piyasasına el atmaya hazırlanıyor

Google son zamanlarda çok farklı alanlara yönelerek profesyonel ürün anlayışını dünyaya gösteriyor. Google Nest Hub adında yeni bir akıllı ev sistemi tanıtıldı.


Dünyanın en büyük teknoloji şirketi Google tarafından yapılan açıklamaya göre şirket artık akıllı ev sistemlerine el attı. Google Nest Hub olarak adlandırılan yeni ürün tamamen akıllı ev sistemlerine yönelik olarak ortaya çıktı.

Google Nest Hub almak için aylık olarak bir ödeme yapmanız gerekiyor ve aylık ücretler 129 dolardan başlayan fiyatlarla Google tarafından hizmete alınıyor.

Google akıllı ev sistemlerine el attı ve buradan sattığı yada kiraladığı ürünlerle yine diğer ürünlerine doping etkisi yapacak. Tıpkı bir Youtube kanalı açmak için Gmail hesabı açmanızın zorunlu olduğu gibi, Google Nest Hub kullanmak içinde bazı Google ürünlerine üye olmanız gerekecek.

Birçok Avrupa ve Asya ülkesinde boy gösterecek olan ev yönetim sistemi Google Nest Hub, Türkiye’ye gelecek mi belli değil! Akıllı ev sistemleri son zamanlarda birçok teknoloji şirketinin uğrak noktalarından birisi haline geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei ilk 3 ayda bayram etti! Kasa tamamen doldu

Çinli firma Huawei, 2019 yılının ilk 3 ayında yaptığı satışlar ile bayram ettiğini az önce açıkladı. Huawei toplamda 60 milyon adet telefon satarak piyasada adından söz ettirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir