Kategoriler
Otomobil Haberleri

Mercedes, 2020 model GLA ile A-serisine gönderme yapacak

Mercedes’in 2020 yılında yollara çıkarmayı düşündüğü GLA modeli ile ilgili olarak yeni haberler gelmeye başladı. Yükseltilmiş bir A-serisi göreceğimiz 2020 model GLA’nın dış tasarımında gözle görülür değişikliklerde olmayacak. Detaylar için hemen haberimizi okuyun.

Mercedes-Benz’in hem Türkiye hem de dünya üzerinde en çok satılan modellerinden birisi olan GLA, 2020 yılında yeni yüzüyle karşımıza çıkacak. Markanın yeni tanıttığı modellerin iç tasarımı neredeyse bütün yeni modeller ile aynı olarak karşımıza çıktı. 2020 model GLA’nın iç kısmının, A-serisinde ortaya çıkan yeni konsol ve iç tasarım ile aynı olacağını söyleyebiliriz.

DIŞ TASARIMDA FARKLILIK OLMAYACAK

2020 yılında satışa çıkacak olan GLA modelinin iç kısmın A-serisinin aynısı olacağını söyledikten sonra sıra dış kısma geldi. GLA, dış tasarım ile aslında yeni A-serisinin yükseltilmiş bir modeli olarak karşımıza çıkacak. Eski nesle göre büyüyen bagaj hacminin yanında araç birkaç santim daha uzuyor. Bunun dışında yeni GLA’da çok büyük farklılıklar olmayacak.

KENDİNE HAS TASARIM ÇİZGİLERİ KORUNACAK

GLA’nın en büyük avantajlarından birisi ise, geniş ve güçlü hatlara sahip olmasıdır. Yeni GLA ile ilgili ortaya çıkan görselleri incelediğimizde geniş çamurlukların, daha büyük ön ızgaraların ve farlarının yanında, arka tasarımdaki Mercedes ambleminin daha da büyüdüğünü göreceğiz. 2020 model GLA ile ilgili düşüncelerinizi bekliyoruz.

Yazar KEREM GÖKTE

Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme mühendisliği öğrencisi olan Kerem Gökte, meslek hayatını yazılara dökerek okuyucularımız için içerik üretiyor. Grafiklerle arası iyidir ve en büyük hayali Google'da çalışmaktır. 23 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir