Kategoriler
Otomobil Haberleri

Audi’nin B segment yeni modeli ‘A1 Citycarver’ tanıtıldı

Audi’nin ilk etapta İngiltere’de satışa çıkaracağı yeni modeli tanıtıldı. A1 Citycarver modelinde 2 ayrı motor ve 9 ayrı renk seçeneği bulunuyor. Audi’nin yeni Hatchback modelinin başlangıç fiyatının 32.000 avroya satılacak. İşte yeni Hatchback Audi..

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Google Street aracı Wi-Fi şifrelerini izinsiz kaydediyor

Google Haritalar servisinin kullanıcısı sayısını artırmak için dünyayı turlayan Google Street View araçlarında, gezilen yerlerdeki Wi-Fi şifrelerini izinsiz kaydeden bir yazılım tespit edildi. Google bu sebeple 13 milyon dolarlık bir cezaya maruz kaldı. Bu haberimizi okumadan geçmeyin.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Mercedes, 2020 model GLA ile A-serisine gönderme yapacak

Mercedes’in 2020 yılında yollara çıkarmayı düşündüğü GLA modeli ile ilgili olarak yeni haberler gelmeye başladı. Yükseltilmiş bir A-serisi göreceğimiz 2020 model GLA’nın dış tasarımında gözle görülür değişikliklerde olmayacak. Detaylar için hemen haberimizi okuyun.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

2.1 milyon dolarlık Lotus modeline Türkiye’den talep var

İngiliz markası Lotus Cars, ürettiği yeni elektrikli modeli ile birlikte yepyeni bir dünyaya giriş yapmış oldu. 2.1 milyon dolar fiyatı olan Evija modeli, 1.680 kilogram ağırlığı ile markanın en hafif aracı özelliğini de taşıyor. Detayları haberimizde ele aldık, okumadan geçmeyin.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Toyota’nın kendini şarj eden aracı internette rekor kırdı!

Toyota’nın kendi kendini güneş enerjisiyle şarj eden aracı otomobil sevenler tarafından büyük ilgi görüyor. Yüzde 100 elektrikli motor seçeneğiyle satışa çıkan araç, konforu ve iç dizaynı ile de adından söz ettiriyor.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Ford, 3 yıl garantili yeni ticari araçlarını tanıttı

Ford Otosan, yenilenen Transit Connect ve Tourneo Connect modellerini tanıttı. Mağazalarda görücüye çıkan modeller hem konfor hem teknolojisi bakımdan hafif ticari araç alacakları sevindirirken, fiyatları ile göz korkutuyor. Ford’un yeni modellerinde dair detayları bu haberimizde açıklıyoruz.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Toyota yeni hibrit araçlarını Türkiye’de satışa çıkardı

Toyota’nın en önemli araçları arasında yer alan Camry ve aynı zamanda SUV aracı RAV4’ün hibrit modelleri Türkiye topraklarında satışa çıktı. Araçların satış fiyatı vergiler ve yasal zemin hazırlandıktan sonra belli olacak.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Toyota tek koltuklu mini elektrikli otomobilini görücüye çıkardı

Toyota’nın Şanghay otomobil fuarında tanıttığı yeni araç tartışmalara neden oldu. İlginç tasarımı ve özellikleri ile elektrikli otomobiller arasında farkını ortaya koyan Rhombus modeli hakkında detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

60 milyon TL fiyatı olan yeni Bugatti modeli ‘yok artık’ dedirtti!

Dünya üzerinde sadece bir kişinin sahip olabileceği özel üretim Bugatti La Voiture Noire için detaylar belli oldu. 60 milyon liraya satılacak spor otomobilin alıcısının hazır olduğu da söyleniyor.

Kategoriler
Otomobil Haberleri

Dacia gözünü oraya çevirdi! Duster Pick-Up yollara çıkıyor

Dacia Duster’ın satış rekorları kırmasından sonra gözünü Pick-Up kategorisine çeviren Dacia, yeni bir model üretmek için düğmeye bastı. Romanya’da görücüye çıkan tek kabinli Pick-Up versiyon Dacia Duster, yıl sonunda talebe göre Avrupa’da satışa çıkacak.