Oyun oynayarak yazılım yaptıran ‘Octopod’ ABD’ye açıldı

Sosyal medya hesabından ABD pazarına giriş yaptığını ilan eden Octopud Yazılım, yerli firma anlayışı ile global pazarda Türkiye’nin ismini duyuracak. Oyun oynar gibi yazılım geliştirme imkanı sunan firma, sürekle bırak yönetimi ile herkese yazılım öğretiyor.


Türkiye’de doğan ve oyun oynayarak herkese yazılım öğreten Octopod, an itibarıyla ABD pazarına giriş yaptığını açıkladı. Yerli bir firma olan Octopod ile birlikte yabancı pazarda büyük işler yapacak bir firmamız daha Türkiye’yi temsil edecek. Hali hazırda 12 binden fazla kayıtlı kullanıcısı olan Octoped, Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı kapsamında ABD pazarına giriş yapan firmalar arasında yerini aldı.

SÜREKLE BIRAK MANTIĞIYLA ÇALIŞIYOR

20 yıllık bilgi teknolojileri ve 15 yıllık ERP sektörü tecrübesi olan Octopod, firmaların ihtiyacı olan yazılımı çok kısa sürede hazırlama imkanına sahiptir. Türkiye’den dünyaya açılmak isteyen Octopod, hayalini gerçekleştirdi ve ABD pazarına resmi olarak giriş yaptı. Sosyal medya hesaplarından ABD’de de hizmet vereceklerini duyuran firmaya birçok basın organından destek geldi. Firmanın yaptığı işe kısaca değinmek gerekirse, aylar süren yazılım süresini ve binlerce liralık masrafı ortadan kaldırıyor. Firma sahipleri sürekle bırak mantığıyla kendi yazılımını geliştirebiliyor.

OYUN OYNAR GİBİ YAZILIM GELİŞTİRİN

Octopud, yazılım sektöründe geliştirdiği birçok ürünü çok kolay bir arayüz ile satışa çıkarıyor. Bu sebeple firma yetkilileri ‘oyun oynar gibi’ yazılım geliştirme imkanı sunduk diyorlar. Merkezi İstanbul’da olan Octopud Yazılım, kısa zamanda global pazarda başarı sağlamak istiyor. Fabrika üretimine entegreli olarak çalışabilen yazılımlar, raporlama özelliğine de sahiptir. Bu sebeple dünyada örneği olmayan yazılımlar çıkaran firmanın başarısını gelecek yıllarda hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android telefonlar Apple’ın tahtını ele geçiriyor

BankMyCell’in yaptığı bir araştırmaya göre, iPhone kullanıcıları cihazlarını satıp Android cihazlara geçiş yapıyor. Apple'ın en çok gelir elde ettiği akıllı telefonlarına karşı Android çok ciddi hamleler yapıyor. Detayları haberimizde ele aldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir