Kategoriler
Dijital Haberler

Redmi Powerbank, hem fiyat hem de özellikleri ile baş döndürüyor

Çin kaynaklarından gelen bilgilere göre, Redmi Powerbank’in yeni versiyonu çıktı. 10.000 ve 20.000 mAh kapasitesi ile adından söz ettiren yeni ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini bu haberimizde ele alıyoruz.

Teknoloji firmaları artık akıllı telefon yada aksesuarlarını değil, günlük hayatta ihtiyacımız olan birçok ürünü üretmeye başladılar. Çin’in yeni ve başarılı firmalarından bir tanesi olan Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, yeni dönemde Powerbank ile karşımıza çıktı. Ekonomik fiyatı ve aynı zamanda iki farklı seçeneği ile dikkatleri üstüne çeken yeni ürün, 10.000 ve 20.000 mAh kapasitelik iki ürünle piyasada yerini alacak.

İKİ FARKLI GİRİŞ MODÜLÜ VAR

Redmi tarafından satışa çıkarılan Powerbank, sadece beyaz renkte olacak. Sadece akıllı telefon için değil, her türlü teknolojik ürün için kullanacağınız Powerbank, MicroUSB hem de USB Type-C ile şarj etme imkanına sahiptir. Telefonlarınız, Apple ürünleriniz, akıllı bilekleriniz ve birçok aksesuarı şarj etme imkanına sahip olacaksınız. 150,5×73,6×15,1 mm’lik ölçülerinde olan Redmi Powerbank, profesyonel bir deneyim sunuyor.

25 DOLARA ALICISINI ARAYACAK

Powerbank sektörüne de giriş yapan Redmi, iki farklı Powerbank modelini farklı fiyatlardan satışa çıkaracak. Edindiğimiz bilgilere göre 20.000 mAh kapasitesi olan Powerbank 25 dolardan satışa çıkacakken, 10.000 mAh kapasitesi olan ürün 16 dolara satılacak. Türkiye fiyatları henüz belli olmayan bu Powerbank modellerinin, ülkemizde ne zaman satılmaya başlayacağı ile ilgili de bilgi paylaşılmadı. Fiyatı ve kapasite

Yazar KADİR BELEK

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu olan Kadir Belek, 35 yaşında editörlük yapmaya başlamıştır. Yabancı teknolojileri araştırmak ve siz okuyucularımıza sunmakla görevlidir. 28 yaşındadır ve Apple ürünlerine karşı hobisi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir