Kategoriler
E-Ticaret Haberleri

Samsung niyeti bozdu! Yeni telefonlar üçe katlanacak

Samsung yeni aldığı patent ile birlikte üçe katlanabilir telefon yapacağını açıklamış oldu. Telefon 13 inç boyunda olacak ve aynı zamanda tablet gibi kullanılabilecek.

Samsung’un yeni telefonları arasında bulunan katlanabilir telefon Galaxy Fold, pazara çok ciddi bir giriş yapmıştı. Yeni çıkan ikiye katlanabilir telefonlardan sonra, Samsung üçe katlanabilir telefon için çalışmalara başladı.

Üçe katlanabilir telefonlar çok daha kalın olacak ama birçok özelliği içerisinde barındıracak. Batarya olarak çok daha kısa ömürlü olacak yeni üçe katlanabilir telefonların, fiyatı ve özellikleri hakkında net bir bilgi yok.

Samsung bu telefonu hem tablet hem de akıllı telefon olarak kullandırmayı amaçlıyor. Tablet kategorisinde satışa çıkması düşük ihtimal olan içe katlanabilir cihazın patentleri alındı.  13 inç boyutunda olacak cihaz, alüminyum bir yapıya sahip olacak.

Yazar ESRA YILDIZ

Balıkesir Üniversitesi Siyaset Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra kendi mesleğine yerine teknolojiyi seçen Esra Yıldız, teknoloji ile alakalı her şeyi araştırarak içerik hazırlıyor. 30 yaşına daha yeni girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir