Samsung niyeti bozdu! Yeni telefonlar üçe katlanacak

Samsung yeni aldığı patent ile birlikte üçe katlanabilir telefon yapacağını açıklamış oldu. Telefon 13 inç boyunda olacak ve aynı zamanda tablet gibi kullanılabilecek.


Samsung’un yeni telefonları arasında bulunan katlanabilir telefon Galaxy Fold, pazara çok ciddi bir giriş yapmıştı. Yeni çıkan ikiye katlanabilir telefonlardan sonra, Samsung üçe katlanabilir telefon için çalışmalara başladı.

Üçe katlanabilir telefonlar çok daha kalın olacak ama birçok özelliği içerisinde barındıracak. Batarya olarak çok daha kısa ömürlü olacak yeni üçe katlanabilir telefonların, fiyatı ve özellikleri hakkında net bir bilgi yok.

Samsung bu telefonu hem tablet hem de akıllı telefon olarak kullandırmayı amaçlıyor. Tablet kategorisinde satışa çıkması düşük ihtimal olan içe katlanabilir cihazın patentleri alındı.  13 inç boyutunda olacak cihaz, alüminyum bir yapıya sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo liderlik koltuğuna oturdu! Türkiye’nin birincisi oldu

Bilgisayar pazarında işler bir hayli kızıştı. Türkiye'de ve dünyada en çok bilgisayar satışı yapan marka açıklandı. ABD merkezli International Data Corporation (IDC)'nin yaptığı araştırmada liderlik koltuğuna oturan isim belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir