Kategoriler
İnternet Haberleri

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 sızdırıldı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 yanlışlıkla resmi web sitesinde tanıtıldı. İki farklı işlemcisi, çift sim kart desteği olacak Galaxy Note 10 iki farklı model seçeneği ile satışa çıkacak. Samsung’un 7 Ağustos etkinliğini beklemek istemeyenler bu haberimizi okuyabilir.

Samsung’un 7 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye saati ile 23.00 itibarıyla başlayacağı canlı yayında tanıtacağı yeni amiral gemisi ortaya çıktı. Samsung, yanlışlıkla internet sitesinde yayınladığı Galaxy Note 10 ile birlikte, tanıtılacak yeni ürünü de ifşa etmiş oldu. Samsung’un resmi web sitesinde yayınlanan Galaxy Note 10’un özellikleri, tasarımı ve birçok detayı ortaya çıktı. Sızdırılan internet sayfasında Galaxy Note 10 Plus’a dair bilgiler var.

ÇİFT SIM KART DESTEĞİ İLE GELECEK

Satış tarihi ve fiyatı belli olmayan Galaxy Note 10 Plus’ın 256 GB ve 512 GB depolama kapasitesi olacak. Galaxy Note serisi zaten büyük ekran olması farkıyla adından söz ettiriyordu. Yeni Plus modeli ile ekran boyutu 6.3 inçe kadar çıktı. Sonsuz ekran adı verilen çerçevesiz ekran avantajı ile tanıtılacak yeni Note serisinde aynı zamanda çift sim kart desteği olacak. Yıllar önce piyasada replika adı altında satılan Çin malı telefonlarda beğenilmeyen özellik artık Samsung’un yeni amiral gemisinde olacak.

İKİ FARKLI İŞLEMCİSİ OLACAK

Daha önceki Note serilerinde olduğu bu gibi seride de ülkeye göre farklı işlemciler satılacak. Snapdragon 855 veya Exynos 9825 işlemcilerinden biriyle satılacak Galaxy Note 10, içerisindeki ekipmanlara göre farklı fiyatlara satılacak. 168 gram ağırlığında olan Galaxy Note 10, en düşük 8 GB RAM ve 256 GB depolama hafızasıyla satılacak. Galaxy Note 10 ve Plus modelinde hızlı şarj desteği de olacak.

Yazar KADİR BELEK

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu olan Kadir Belek, 35 yaşında editörlük yapmaya başlamıştır. Yabancı teknolojileri araştırmak ve siz okuyucularımıza sunmakla görevlidir. 28 yaşındadır ve Apple ürünlerine karşı hobisi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir