Tesla’nın yeni uzay mekiği pick-up modeli ortaya çıktı

Tesla’nın yeni elektrikli aracı pick-up modelinde olacak. Bununla birlikte 800 km yol gidebilecek olan yeni elektrikli pick-up modeli, bu yıl içerisinde Elon Musk tarafından tanıtılacak.


Elon Musk’ın sahibi olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, yeni dönemde oldukça ciddi yatırımlar yapacak. Pick-up modeli ile piyasada SUV satışları ile de ayakta kalmak isteyen Tesla, 2019 yılı içerisinde yeni dönem araçlarını piyasaya sürecek.

2 yıl önce tanıtılan elektrikli çekiciler yollarda görülmeye başlandı. Yeni tanıtılacak Pick-up modelinin de 2021 yılında yollara çıkması ve seri imalat ile sahiplerine gitmesi bekleniyor. Tesla’nın yeni Pick-up modeli tam anlamıyla bir uzak mekiğini andırıyor.

800 km yol gidebilecek olan elektrikli pick-up modeli, opsiyonların tam enerji ile çalışması halinde 640 km yol gidebilecek. LED farların standartlar paketlerde olacağı yeni elektrikli araç Elon Musk tarafından tanıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo liderlik koltuğuna oturdu! Türkiye’nin birincisi oldu

Bilgisayar pazarında işler bir hayli kızıştı. Türkiye'de ve dünyada en çok bilgisayar satışı yapan marka açıklandı. ABD merkezli International Data Corporation (IDC)'nin yaptığı araştırmada liderlik koltuğuna oturan isim belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir